Personal

Anna-Karin Andersson, pedagog

0515-88 71 06
anna-karin.b.andersson@falkoping.se


Emma Kvick, praktiksamordnare

0515-88 71 40
emma.kvick@falkoping.se


Anna Christensson, studie- och yrkesvägledare

0515-88 71 29
anna.christensson@falkoping.se

 

Margareta Eriksson, samordnare bidragsanställningar

0515-88 71 77
margaretha.eriksson@falkoping.se

 

Torgny Fahlgren, projektledare/ handledare

0515-88 71 36
torgny.fahlgren@falkoping.se


Anna-Lena Hellberg, administratör

0515-88 71 32
anna-lena.hellberg@falkoping.se

 

Birgitta Häger, handledare deltagare

0515-88 71 27
birgitta.hager@falkoping.se

 

Ahmad Itani, projektledare

0515-88 71 13
ahmad.itani@falkoping.se


Christina Karlsson, samordnare arbetslagsledare

0515-88 71 39
christina.a.karlsson@falkoping.se

 

Åsa Karlsson, verksamhetsledare Connect

0515-88 71 68
asa.karlsson@falkoping.se


Ulrika Ljunggren, verksamhetsledare snicken, verkstan, bohaget, möbellagret, café möjligheten och tassen

0515-88 71 18
ulrika.ljunggren@falkoping.se


Elin Ljung, MEET

0515-88 71 43
elin.ljung@falkoping.se


Peter Löfholm, verksamhetschef

0515-88 71 91
peter.lofholm@falkoping.se

 

Rolf Nilsson, arbetsledare snicken, verkstan, möbellagret

0515-88 71 93
rolf.nilsson@falkoping.se


Heléne Persson, arbetsterapeut

0515-88 71 67
helene.a.persson@falkoping.se


Fredrik Staberg

fredrik.staberg@falkoping.se

 

 

Lena Söderlund, handledare, deltagare

0515-88 71 81
lena.soderlund@falkoping.se


Sofia Wallin, kommunalt aktivitetsansvarig

0702-60 84 37
sofia.wallin@falkoping.se

 

Emelie Öhgren, handledare deltagare

0515-88 71 69
emelie.ohgren@falkoping.se