5. 7-9 Floby

Kontaktuppgifter till lärarna 

 

Telefonnummer till arbetsrum Ma/No/So: 0515- 88 65 70

Telefonnummer till arbetsrum Estetiska ämnen: 0515- 88 65 71

Telefonnummer till arbetsrum Språklärare: 0515- 88 65 73

 

Alice
Krantz

Mentor
8a


Ma/NO/Tk

alice.krantz@falkoping.se

Gösta
Hedegård

Mentor
8a


Sv/Eng

gösta.hedegard@edu.falkoping.se

Linnéa

Ekberg

Mentor
8b

Sv/Eng/Re

linnea.ekberg@falkoping.se

David
Enocksson

Mentor
8b

Träslöjd

david.enocksson@edu.falkoping.se

Roger

Lindberg


Idrott/hälsa

roger.lindberg@falkoping.se

Christiane
Uhle

Mentor
9a

Tyska/Sva

christiane.uhle@falkoping.se

Louice
Norling

Mentor
9b

Sv/Eng

louice.norling@edu.falkoping.se

Annelie
Svensson

Mentor
9b

Hkk

annelie.svensson@edu.falkoping.se

Inger
Fronth

Mentor
7a

Textilslöjd

inger.fronth@edu.falkoping.se

Torbjörn
Midnäs

Mentor
7a

SO

torbjorn.midnas@edu.falkoping.se

Pia

Josefsson

Mentor
7b

Bild

pia.josefsson@falkoping.se

Thomas
Westerlund

Mentor
7b

Ma/NO/Tk

thomas.westerlund@falkoping.se

Emil
Johansson


Musiklärare

emil.johansson@falkoping.se

vakant


Spanska


Petra
Lindberg

mentor

9a

Speciallärare

petra.lindberg@edu.falkoping.se

Daniel
Strandh


Elevassistent

daniel.strandh@falkoping.se

Tarek Alhamad


Studiehandledare

tarek.alhamad@falkoping.se

Ismail Hassan


Modermålslärare

ismail.hassan@falkoping.se

Semira
Berwari


Modermålslärare

semira.berwari@edu.falkoping.se