3. F-6 Floby

Kontaktuppgifter till lärarna


Telefonnummer till arbetsrummet: 0515- 88 65 69


Sofia Ekberg

Lärare förskoleklass

Förskollärare

sofia.ekberg@edu.falkoping.se

Birgitta Romlén

Lärare förskoleklass

Förskollärare

birgitta.romlen@edu.falkoping.se

Camilla Henriksson

Klasslärare 1a

Lärare svenska/matematik/NO

camilla.henriksson@edu.falkoping.se

Ramona Andersson

Klasslärare 3b

Lärare svenska/SO

ramona.andersson@edu.falkoping.se

Marie Andersson

Klasslärare 3a

Lärare svenska/SO

marie.e.andersson@edu.falkoping.se

Evelina Hållander

Klasslärare 5a,6a

Lärare matematik/NO

evelina.hallander@edu.falkoping.se

Helena Karlsson

Klasslärare 4a

Lärare svenska/matematik/NO/svenska

helena.karlsson@edu.falkoping.se

Anna Gustafsson

Klasslärare 2a,5a

Lärare matematik/NO/musik

anna.gustafsson@edu.falkoping.se

Ingrid Johansson

Klasslärare 2a,5a

Lärare svenska/SO/engelska

ingrid.johansson@edu.falkoping.se

Katarina Björk

Klasslärare 6a

Lärare svenska/SO/engelska

katarina.bjork@falkoping.se

Cecilia Westerberg

Klasslärare 4b

Lärare idrott/svenska/SO/engelska

cecilia.westerberg@edu.falkoping.se

Ann-Sofi Johansson

 

Lärare special

ann-sofi.johansson@edu.falkoping.se

Jane
Drageus

 

Lärare sva

jane.drageus@edu.falkoping.se

Ismail Hassan

Modersmålslärare

Studiehandledare och Modersmålslärare i somaliska

ismail.hassan@falkoping.se

Emil Johansson

 

Lärare musik

emil.johansson@falkoping.se

Malin Ström Kwok

Resurslärare, 2a,5a

Resurslärare

malin.stromkwok@falkoping.se

Lotta Torstensson

 

Resurs

 ann-charlotte.thorstensson@edu.falkoping.se

Linus Björk

 

Elevassistent

linus.bjork@falkoping.se

Amanda Jonsson

 Resurslärare 3a

Resurslärare

amanda.jonsson@falkoping.se

 Moa Blomgren

Resurslärare 1aResursläraremoa.blomgren@falkoping.se

Louise
Elofsson

 

Elevassistentlouise.elofsson@falkoping.se