Lokal arbetsgrupp Tidaholm

Anna-Lena Skatt, Omvårdnadschef
Omvårdnadsförvaltningen Tidaholm
0502-60 60 00/64 01, 070-540 53 69
anna-lena.skatt@tidaholm.se

Frida Wilgotson, Koordinator och sammankallande
Utbildningssamordnare Socialförvaltningen Falköping
0515-88 53 62, 0705-48 42 56
frida.wilgotson@falkoping.se

Elisabeth Runsten- Enhetschef Sammankallande
Omvårdnadsförvaltningen Tidaholm
0502-60 60 00
elisabeth.runsten@tidaholm.se

Tina Jensen, Enhetschef
Omvårdnadsförvaltningen Tidaholm
0502-60 60 00
tina.jensen@tidaholm.se

Ulf Cavalli-Björkman
Vårdlärare, Lärcenter Falköping
0515-88 71 86
ulf.cavalli-bjorkman@edu.falkoping.se

Agneta Widell Johansson Vårdlärare Rudbecksgymnasiet
agneta.widell.johansson@tidaholm.se

Brita Johansson Utbildningssamordnare
0502-60 60 60
brita.johansson@tidaholm.se

Pia Blomqvist Vice ordf. Kommunal Tidaholm
pia.blomkvist@tidaholm.se